Загинув тернополянин – солдат батальйону тероборони Зіновій Флекей

свічкаПонеділок, 6 жовтня, на Тернопільщині оголосили Днем жалоби.

Причина – загибель жителя Тернополя, солдата батальйону територіальної оборони “Збруч”, 44-річного Зіновія Миколайовича Флекея.

Читайте також. Біля Попасної бойовики годину обстрілювали батальйон “Тернопіль”

Днем жалоби оголосили згідно із розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка. На знак скорботи за загиблим на території області приспустять Державні прапори України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних та державних підприємствах та закладах, установах, організаціях на території області.

Також в області доручили відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань і внесли відповідні зміни до програм аудіовізуальних засобів масової інформації, які діють на території області. Про це повідомив сайт ОДА.

Читайте також. На Тернопіллі переселенців цікавлять роз’яснення з питань соціального характеру (Фото)

Міський голова Тернополя Сергій Надал також підписав розпорядження про оголошення у Тернополі Дня жалоби. У документі йдеться: «У зв'язку із трагічною загибеллю під час проведення антитерористичної операції тернополянина Флекея Зіновія Миколайовича оголосити в Тернополі 6 жовтня 2014 року Днем жалоби».

Софія Левицька