Загинув наш земляк: 26-27 липня на Тернопільщині – Дні жалоби

свічкаЖитель села Залісці Збаразького району Андрій Олександрович Чабан загинув у зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Наш земляк був інструктором відділення зв’язку військової частини А-0661. Йому було 26 років.

Читайте також. Кожну річ або гривню, яку тернополяни передають воякам, чітко обліковують (Відео, Фото)

Згідно із розпорядженням голови Тернопільської обладміністрації Олега Сиротюка, у зв’язку із цим 26 та 27 липня у Тернопільській області оголосили Днями жалоби, повідомив сайт ОДА.

На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби на території області приспустять Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території області.

Читайте також. Тернопілля – з чорними стрічками: сьогодні поховають героя, який брав участь в АТО

Також на Тернопільщині доручили відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань і внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії.

Довідково. Андрій Чабан з 2008 року за контрактом служив у Хмельницькому. Він був досвідченим бійцем. 24 липня разом з іншими військовослужбовцями Андрій Чабан потрапив у засідку терористів  і загинув. Тіло військовослужбовця сьогодні мають доправити спочатку до Хмельницького, а звідти на Збаражчину. Ховатимуть Андрія Чабана у рідному селі в неділю, 27 липня.