Загинути міг не тільки Кутовий: на околиці села розбився вертоліт, у якому було 4 місця (Відео)

ф1Якби з Києва на Полтавщину екс-міністр Тарас Кутовий летів не сам, загинули б і решта людей, які були б на облавку – гелікоптер був чотиримісним і після удару об землю, вибуху і пожежі вцілів лише хвіст легкомоторного гвинтокрила.

Як повідомляє прокуратура Полтавської області, за фактом авіакатастрофи біля села Тарасенкове на Полтавщині 21 жовтня відкрито кримінальне провадження. На місці падіння вертольота жодних документів, які б ідентифікували загиблого пілота, не знайшли. Однак у тому, що пілот був на облавку гвинтокрила один, у слідства наразі сумніву нема.

Журналіст ТСН з місця авіакатастрофи повідомляє, що жертв могло бути більше, якби вертоліт упав на житловий будинок. Місцеві селяни дивуються, як вціліли, бо вертоліт впав, вибухнув і загорівся за кілька метрів від хати з людьми, пролетівши перед тим над усім селом.

"Такий тріск, а тоді удар. Тут горіла каністра, плівка, все горіло", - каже мешканка села Тарасенкове, яка бачила падіння гвинтокрила.

У тому, що єдиною жертвою авіакатастрофи 21 жовтня на Полтавщині став саме екс-міністр Тарас Кутовий, у його рідних і друзів сумніву нема.

Слідство зараз вивчає, чому сталось це фатальне падіння гвинтокрила.

Більше про обставини падіння вертольота - у сюжеті ТСН з місця авіакатастрофи.