Загиблий під Донецьком журналіст російського “Першого каналу” кордон з Україною перетнув нелегально – ЗМІ

Анатолій Клян. Фото - www.ntv.ru
Анатолій Клян. Фото – www.ntv.ru

Позначка про перетин кордону відсутня в паспорті російського оператора Анатолія Кляна, який загинув під час штурму військової частини в Ясинуватському районі. Про це “ОстроВу” повідомило джерело в правоохоронних органах.

Оператор російського “Першого каналу” отримав проникаюче поранення черевної порожнини, перебуваючи в районі військової частини біля селища Опитне Ясинуватського району Донецької області.

Читайте також. Слідчий Комітет Росії завів кримінал за фактом вбивства оператора “Першого каналу” у Донецьку

Журналіст 1946 року народження помер під час реанімаційних заходів у міській лікарні №18 у Донецьку.

"Позначка про перетин кордону в паспорті Кляна відсутня", - сказав співрозмовник видання.

Читайте також. Прокуратура Донеччини розпочала розслідування загибелі журналіста “Першого каналу”

У зону зіткнення журналістів привезли терористи "ДНР".

Читайте також. Через смерть російського відеооператора МЗС Росії звинуватило Україну у цілеспрямованому обстрілі журналістів

Журналіст Forbes Росія Орхан Джемаль написав у своєму репортажі "Позивний "Гюрза": хто підставив журналістів під кулі в Донецьку", що Клян загинув під час штурму військової частини в Донецьку через свідому провокацію бойовиків "ДНР".

Читайте також. Клян став 5-им журналістом, убитим на Сході України. ОБСЄ хоче ретельного рослідування смерті російського відеооператора

Після загибелі Кляна МЗС Росії звинуватило Україну в переслідуванні журналістів із застосуванням цілеспрямованих обстрілів, фізичної розправи, тортур.