Загибель Кутового в авіакатастрофі: з’явились свідки зі своєю версією трагедії (Відео)

Місце авіакатастрофи у селі Тарасенкове на Полтавщині. Фото — Нацполіція
Місце авіакатастрофи у селі Тарасенкове на Полтавщині. Фото — Нацполіція

Ексміністр Тарас Кутовий, який розбився за штурвалом вертольота на Полтавщині 21 жовтня, втратити керування гвинтокрилом міг ще до падіння літального апарата.

Про це кореспондентам Сьогодні розповіли селяни, які бачили вертоліт перед падінням і потім намагались його загасити та допомогти пілоту.

“Горіло, дуже горіло. Ще й масляний фільтр, напевно, розірвало вибухом. Лопатами кидали землю, але спробуй загасити, коли мастило горить сильніше, як бензин”, – каже про спроби селян загасити вертоліт після авіакатастрофи мешканець Тарасенкового.

За твердженням місцевих мешканців, вертоліт упав не різко - він досить довго гудів над селом. Якби пілот був у свідомості, то зрозумів би, що гвинтокрил падає і відлетів би від житлових будинків якнайдалі, певні селяни.

Тому очевидці переконані, що свідомість Тарас Кутовий втратив ще до падіння вертольота.

"Він вже не управляв ним, вертоліт сам летів без управління", - каже жителька Тарасенкового Надія Синящок.

Керівник Оржицького відділення поліції повідомив, що тіло Тараса Кутового віддали на судмедекспертизу, яка і має встановити причину його смерті.

Слідство зі з'ясування причин авіакатастрофи триває, призначений цілий ряд експертиз, та такі слідчі дії тривають зазвичай кілька місців.

Читайте також: Загинути міг не тільки Кутовий: на околиці села розбився вертоліт, у якому було 4 місця (Відео)

Сьогодні ж у Києві прощатимуться з загиблим Тарасом Кутовим.

Всі подробиці пр оавіакатастрофу від свідків - у сюжеті "Сьогодні".