Загибель бійця батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” на передовій: “Бився, як поранений лев” (Фото)

Антон Безверхній ("Пітбуль") на похороні бойового побратима Яни Червоної в Харкові на початку квітня цього року
Антон Безверхній (“Пітбуль”) на похороні бойового побратима Яни Червоної в Харкові на початку квітня цього року

Загибель бійця 46-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Донбас-Україна» Антона Безверхнього із позивним «Пітбуль» 14 травня на передовій Донбасу була невипадковою – снайпери російських окупантів “полювали” саме на нього. 

Про це повідомив у мережі користувач під ніком Мантелепа‏, який знайомий із обставинами загибелі українського бійця.

Як ідетсья в повідомленні, після загибелі 2 квітня на передовій Донбасу легендарної кулеметниці 46-го штурмового батальйону "ЗСУ "Донбас-Україна" Яни Червоної, її військовий побратим і близький друг "Пітбуль" поклявся помститись ворогу за її смерть. Антон Безверхній робив це, знищуючи бойовиків десятками.

"Він бився, як поранений лев", - написав про останні тижні Антона Безверхнього на війні з російськими окупантами Мантелепа.

Те, що російські окупанти таких великих своїх втрат "Пітбулю" не пробачать, український боєць знав.

"Він чекав на смерть і знав, що скоро помре! Снайпер полював саме на нього!" - повідомив про знакові обставини загибелі Антона Безверхнього ("Пітбуля") користувач мережі.

Читайте також: Побратим Яни Червоної: стало відоме ім’я і обставини смерті бійця ЗСУ, який 14 травня загинув на Донбасі (Фото, Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», бійця з Харкова Антона Безверхнього ворожий снайпер смертельно поранив у шию на Луганському фронті 14 травня.

ф1

АНтон Безверхній "Пітбуль") і Яна Червона ("Відьма" на передовій Донбасу
Антон Безверхній "Пітбуль") і Яна Червона ("Відьма") на передовій Донбасу