Загибель бійців ЗСУ від ворожого пострілу на Донбасі: комбриг розповів перші подробиці (Відео)

Андрій Гнатов - командир 36-ї бригади морпіхів ЗСУ. Фото - скріншот з відео
Андрій Гнатов – командир 36-ї бригади морпіхів ЗСУ. Фото – скріншот з відео

Четверо бійців ЗСУ 6 серпня при облаштуванні позицій на передовій під Павлополем від обстрілу російських окупантів загинули миттєво – за хвилину на місце вибуху прибіг ще один український військовий, але всі четверо були вже мертві.

Про такі обставини загибелі чотирьох своїх бійців внаслідок ворожого обстрілу повідомив Андрій Гнатов – командир 36-ї бригади морських піхотинців ЗСУ. Відповідне відео опублікував ввечері 6 серпня штаб ООС у Фейсбук.

Читайте також: Смертельні поранення сьогодні отримали 4 бійці ЗСУ — повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

Відома й зброя, з якої бойовики зробили смертельний постріл. За словами комбрига, на місці вибуху знайшли воронку, що характерна для міни, та на звук бійці ЗСУ перед вибухом чули постріл, як з гранатомета.

Найвірогідніше, бойовики стріляли по позиціях українських морпіхів під Павлополем міною калібру 82 мм через перехідник, накручений на протитанковий гранатомет. Про застосування бойовиками такої зброї для обстрілів позицій ЗСУ на Донбасі було відомо мінімум від літа 2017 року.

Читайте також: Бойовики на Донбасі б’ють по позиціях ЗСУ із нової зброї (Відео)

Більше подробиць – у прямій мові комбрига.