Загибель актора Леоніда Бикова у ДТП спланували радянські спецслужби? Через 40 років знайшли унікальні документи (Відео)

Леонід Биков у ролі командира "співучої" ескадрильї Титаренка у фільмі "У бій ідуть лише "старі" ("В бой идут одни "старики").
Леонід Биков у ролі командира “співучої” ескадрильї Титаренка у фільмі “У бій ідуть лише “старі” (“В бой идут одни “старики”).

Смертельна ДТП 11 квітня 1979 року, у якій під Києвом загинув улюбленець мільйонів режисер і актор Леонід Биков, могла бути влаштована навмисно радянськими спецслужбами, оскільки в такій же ДТП невдовзі загинув наступник Леоніда Брежнєва.

До такого висновку дійшли експерти, розглянувши схему ДТП за участі Леоніда Бикова, знайдену журналістами Фактів тижня ICTV в архівах МВС України.

Колишній слідчий управління МВС у Київській області Віктор Чевгуз, який у 1979 році розслідував цю смертельну ДТП, певен, що правила дорожнього руху за кермом “Волги” порушив Биков, необдумано пішовши на обгін трактора. Далі попри гальмівний шлях довжиною 22 метри “Волга” Бикова на зустрічній зіштовхнулась із вантажівкою ГАЗ-53. Легендарний “Маестро” загинув на місці аварії.

Читайте також: У Краматорську замість Леніна може з’явитися пам’ятник Леоніду Бикову

Однак на схемі ДТП, складеній через годину після аварії і віднайденій в архівах, немає слідів гальмування вантажівки, у яку врізалась “Волга” Бикова, а водій ГАЗ-53 мусів якось реагувати на авто, що мчало на нього. Про це каже незалежний експерт Юрій Антипов, який розслідує гучні ДТП, у яких загинули відомі люди. Відтак, вважає Антипов, у справі загибелі актора є “білі плями”, які наводять на думку, що ця аварія могла бути навмисною.

Читайте також: До монумента кіногерою Леоніда Бикова українські льотчики поклали квіти (Відео)

Тим більше, що через 2 місяці у подібній автокатастрофі загинула український кінорежисер Лариса Шепітько, а через 1,5 року після смертельної ДТП Бикова в аварії за такою ж схемою загинув перший секретар ЦК Компартії Білорусі Петро Маршеров, якого вважали наступником Леоніда Брежнєва на посту Генсека ЦК Компартії СРСР і конкурентом Михайла Горбачова.

Читайте також: Загибель Віктора Цоя: через 27 років з’ясувались досі невідомі обставини (Відео)

Технологію навмисних ДТП, щоб прибрати неугодних радянському режиму, запровадив одіозний міністр МВС Щолоков ще при Брежнєві. Відтак, не виключено, смертельна ДТП, у якій загинув легендарний український актор і кінорежисер Леонід Биков, могла бути підлаштована радянськими спецслужбами і бути однією з низки подібних спецоперацій радянських спецслужб.

Всі подробиці у сюжеті Факти тижня ICTV на відео з 1 хв 53 сек.