Загроза вторгнення армії РФ в Україну: Резніков зробив ключове уточнення

Олексій Резніков. Фото – Міноборони України

Загроза нового військового вторгнення РФ в Україну зараз не вища, як була навесні минулого року. Змінилась лише ставлення Заходу до російській військ на кордоні України.

Про таке ключове уточнення заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю LB.UA.

“Дані в нас однакові. Оцінки дійсно різні”, – сказав Резніков про дані розвідки України і країн Заходу щодо кількості російських військ біля кордонів України.

За словами глави українського оборонного відомства, зараз біля кордонів України немає ударних угруповань російських військ. Рівень загрози наступу армії РФ на Україну не вищий, як був навесні 2021 року.

"На сьогодні (27 січня – ред.) ударне угруповання збройними силами Російської Федерації не утворено. Будь-який експерт військової справи скаже, що ударне угруповання має декілька ознак. Таких ознак сьогодні в сукупності не існує. Це не означає, що вони не можуть з’явитися завтра, якщо буде відповідне рішення в Кремлі. Воно може бути утворено, їхній потенціал дає можливість утворення ударного угруповання, але з часом. І ми точно побачимо, що відбуваються певні події, які демонструють початок утворення можливого ударного угруповання. Ми будемо заздалегідь це розуміти. Станом на сьогодні ситуація нічим не відмінна від весняного загострення. Хоча одна відмінність є. Це плюс 1000 кілометрів", - сказав Резніков, маючи на увазі понад тисячу кілометрів кордону України з Білоруссю, яка зараз проводить спільні військові навчання з РФ.

Читайте також: Елітне майно і діти на Заході: ЗМІ показали, чим для еліти Путіна на практиці обернуться санкції за нове вторгнення в Україну (Відео)