“Загроза очевидна”, – ЗСУ попередили про ешелони, яким РФ везе ракети для ударів по Україні

Ракет до таких комплексів С-300 до кордонів України прямує цілий ешелон. Фото – Міноборони РФ

Один із російських ешелонів складається із 28-ми вагонів, завантажених ракетами.

За новинами Управління стратегічних комунікацій ЗСУ, пункту призначення цей залізничний состав із Бурятії дістанеться в 20-х числах серпня.

“На початку серпня з Улан-Уде вийшов ешелон з боєприпасами у складі 28 вагонів, із ракетами для ЗРК С-300 у кількості 32 ЗКР (зенітні керовані ракети – ред.). До кордону з Україною ешелон орієнтовно прибуде у 20-х числах”, – йдеться в повідомленні.

В Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ наголосили, що це далеко не всі ракети, які Росія готує до застосування у війні проти України.

"До середини серпня з арсеналу комплексного зберігання ракет, боєприпасів та вибухових матеріалів в Котово було вилучено понад 120 контейнерів із ракетами до ЗРК С-300. Відомо, що у районі Джанкоя було складовано близько 440 ТПК (транспортно-пускових контейнерів - ред.) до ЗРК С-300. Після інциденту в Джанкої поки що важко сказати, були ці ТПК знищені повністю, частково чи взагалі – ні. У Зябрівці (Білорусь) за 22 км від кордону з Україною так само йде концентрація ракет до С-300 і загальна кількість ТПК перевищує 60 одиниць", - сказано в повідомленні.

Читайте також:  Артснаряди РФ від детонації під Джанкоєм влучають у дороги – авто ледь встигають вивернутись (Відео)

За попередніми даними ЗСУ, використати цей арсенал російські окупанти мають намір для ракетних ударів по Україні у День її незалежності.

"Загроза масованого обстрілу території України, як мінімум, ракетами С-300 очевидна. З урахуванням прибуття ряду ешелонів до 20 числа, очевидно і те, що вони концентруються до 24 серпня", - попереджають у ЗСУ.

Читайте також: Курт Волкер пояснив, як РФ має програти війну Україні: “До кінця року побачимо зміну на фронті” (Відео)