Заграва над Сєвєродонецьком: палає склад побутової хімії (Відео)

Внаслідок пожеж, що від вечора 30 верресня розгорілись на Луганщині, Сєвєродонецьк опинився фактично у кільці пожежі.

Як повідомляє ДСНСУ, станом на 11 годину, вогонь пожежі біля Сєвєродонецька локалізований, однак на околиці міста гасять велику пожежу. Там палає склад із займистими речовинами: побутовою хімією, лаками і фарбами.

“Силами ДСНС на околиці Сєверодонецька здійснюється гасіння пожежі на складі побутової хімії та лакофарбових виробів (залучено 15 чол., 4 од. техніки). Пожежі на заводі антисептиків (зберігається 30 тон спирту) та на хлораторній насосної станції ліквідовано (зберігається 280 кг хлору)”, – проінформували рятувальники.

Читайте також: Палає 10 тисяч гектарів Донбасу: є жертви (Відео)

Як проінформував голова Луганської ОВЦА Сергій Гайдай, пожежу під Сєвєроонецьком від сьогоднішнього ранку ранку гасить пожежний гелікоптер.

“До гасіння пожежі долучені два літаки і гелікоптер. “Режим тиші” нам підтвердили. Зокрема, гелікоптер зараз гасить пожежу неподалік Сєвєродонецька”, – наголосив Сергій Гайдай.

Відео заграви над Сєвєродонецьком внаслідок пожежі, що почалась ввечері 30 вересня, у мережі опублікували очевидці.

Читайте також: Штаб ООС назвав причину масштабних пожеж, що вирують на Донбасі

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, за даними ДСНСУ, до ранку 1 жовтня пожежа охопила на підконтрольній Україні частині Луганщини майже 10 тисяч кілометрів, загинули люди. Гасіння триває.