Захопленого у Слов’янську журналіста сепаратисти тримають у підвалі СБУ

Слов'Сепаратисти у Слов'янську 16 квітня 2014 року затримали журналіста Сергія Лефтера. Про це повідомляє фонд "Вікритий діалог" з посиланням на власне джерело, пише «УП».

Лефтер є незалежним спостерігачем-журналістом Фонду, він відбув у місто Слов’янськ 14 квітня для написання репортажу з місця подій, йдеться у повідомленні.

Бойовики нібито звинуватили його в участі у "Правому секторі" та шпіонажі.

"За останніми даними, зараз Сергій Лефтер знаходиться у підвалі міського відділу СБУ на вул. Карла Маркса, куди його перевезли із будівлі міськради. Фізичний стан журналіста невідомий", - розповіли у фонді.

Організація закликала представників ООН і ОБСЄ визнати, що відповідальність за викрадення журналіста лежить на Російській Федерації.

"Росія перешкоджає збиранню та оприлюдненню об’єктивної інформації про події на Сході України, чим пояснюються переслідування незалежних журналістів. Водночас, продовжується активна Російська пропаганда в регіоні та у світі, поширення неправдивої інформації, що має наслідком розгортання та поглиблення конфлікту між Україною та Росією", - заявили в організації.

Раніше мер Слов'янська Неля Штепа вже заявляла про те, що бойовики у місті захопили заручників.