Захоплення у Києві будівлі Мінагрополітики Присяжнюк порівняв із захопленням лікарні

Фото - УНІАН
Фото – УНІАН

Сьогодні вранці активісти Євромайдану на чолі з Олександром Данилюком захопили будівлю Мінагропроду, в якій, за їх словами, перебуватиме «Штаб національної гвардії», повідомляє УНІАН.

Міністр агрополітики Микола Присяжнюк такі дії у своїй заяві засудив і зазначив, що захоплення Міністерства аграрної політики та продовольства України учасниками масового протесту прирівнюється до захоплення лікарні, де лікарі повинні лікувати хворих, виконувати свій обов’язок.

Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк закликав організаторів захоплення забезпечити доступ працівникам Мінагрополітики для виконання своїх прямих функцій – сприяння сільськогосподарського виробництва та забезпечення продовольчої безпеки країни.

«Суспільна ситуація складна. Потрібно зменшити емоційне напруження і тверезо підійти до необхідності функціонування органу державної влади. Тимчасове припинення роботи Мінагрополітики не наповнить державний бюджет і не додасть політичних дивідендів мітингувальників. Якщо не буде результативного діалогу в країні припиняться роботи по забезпеченню аграріїв необхідними ресурсами для весняно-польових робіт, надання дотацій фермерам, виконання міжнародних контрактів. Втрати для сільського господарства можуть стати критичними, а це вдарить по соціальних виплатах. Аграрний сектор став локомотивом економіки, а блокування його роботи насамперед позначиться на здійсненні соціального забезпечення незахищених верств населення», – зазначив Микола Присяжнюк.