“Захоплення Тернопільської облради не було. Депутати проводять прийом громадян”, – Василь Хомінець (Відео)

P1240011-nБлизько 50 депутатів облради проводили прийом у стінах Тернопільської облради упродовж останніх днів. Якщо людей приходить так багато, отже – у них назбиралося настільки багато запитань.

Про це повідомив голова обласної ради Василь Хомінець 24 січня. Він сказав, що у складній політичній ситуації, яка склалася,  депутати обласної ради постійно проводитимуть прийом громадян. При цьому голова найвищого представницького органу влади Тернопілля.

Читайте також. 7 головних подій у Тернополі – звернення ветеранів до “Беркуту” і суцільна політика

– Двері обласної ради відкриті для усіх наших виборців, – каже Василь Хомінець. –  Жителі області можуть постійно звертатися до депутатів обласної ради, висловлювати власні позиції, доводити до їх відома факти утисків чи тиску на працівників бюджетної сфери, студентів, журналістів тощо.  Заявляю, що кожне звернення наших краян не залишиться поза увагою депутатів.

Читайте також. Силовики просять жителів Тернопільщини не порушувати закони

Нині в Україні, за його словами, – у розпалі повне ігнорування думки значної частини українців, фіксуються знущання та відкриті тортури мирних громадян, центральна  влада нищить своїх людей, на очах у цілого світу потурають основні демократичні засади та свободи.

– Депутати обласної ради не можуть бути осторонь, вони прийматимуть виборців цілодобово. Закликаю правоохоронні органи не чинити перешкод громадянам і забезпечувати порядок, – додає голова.

Він каже, що цілком тримає ситуацію під контролем. Постійно контактує із місцевими правоохоронцями, аби все відбувалося в рамках закону. Конфлікт у подіях 23 січня він вважає непорозумінням. Мовляв, люди тоді хотіли зайти у приміщення, яке належить громаді. Тож ніхто не мав права їм перешкоджати.