Заглушити не вдається – в окупованому “ЛНР” Луганську запрацювали українські радіостанції

ф5Одразу кілька українських радіостанцій стало чути в окупованому Луганську.

Бойовики намагаються глушити їх сигнали, та виходить погано. Про це пишуть місцеві мешканці в мережі.

“Пробують глушити раш каналом, але сигнал сильний! На 91,6 краще в центрі і на південному заході. На південь. Південь на 91,6 конкурує з Ровеньками”, – повідомив у мережі дописувач.

Мешканці окупованого Луганська повідомляють, що при бажанні можна зловити і інші українські хвилі.

“В Луганську в районі цирку ловиться українське радіо на 89,3. На 98 з копійками досить стійкий прийом “Армії ФМ”, — додав інший користувач.

#Луганськ Ловиться сигнал #Армія-FM на частоті 98,5, десь із перебоями, а десь – чудово. Передайте далі, друзі!”, – написав користувач Yaryna Ukraine.

Читайте також: Страшний сон сепаратистів стає реальністю — українська телевежа на Карачуні запрацювала (Відео)

ф4

Додамо, не применшуючи ролі інших радіостанцій, що стійкий сигнал саме Армія-FM вкрай важливий для мешканів окупованих територій Донбасу, оскільки саме ця радіостанція повідомляє правду про дії українських військових на Донбасі. А це в зоні АТО вкрай важливо для мешканців окупованих територій.

Довідково: Армія-FM є першою (за словами організаторів) військовою радіостанцією незалежної України. Започаткована Міністерством оборони України. Почала свою роботу 1 березня 2016 у тестовому режимі. Цільова аудиторія — українські солдати, які перебувають у зоні АТО. В процесі мовлення надається інформація про діяльність української армії, обговорюються потреби військових у зоні АТО, звучать привітання українським солдатам з мирних територій України, новини, юридичні поради військовим ЗСУ, розповідаються надзвичайні історії про бійців та їх командирів, звучить також музика — українська та закордонна, причому на українську припадає більше половини ефірного часу.

О 6:00 та 22:00 звучить Державний Гімн України.

Особливістю радіостанції є те, що колектив її повністю становлять професійні військові та люди, які мають стосунок до військової справи (журналісти, що закінчили відповідну військову кафедру КНУ імені Тараса Шевченка).