Загін із 45 тернопільських правоохоронців, який виїхав у зону АТО, забезпечили всім необхідним (Фото, Відео)

P1210002-nСорок п’ять тернопільських міліціонерів поїхали у зону проведення антитерористичної операції.

Читайте також. Умови у тернопільських міліціонерів під Слов’янськом – спартанські

Там вони замінять своїх колег, які тривалий час несли службу на сході України. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 5 червня.

Перед від’їздом для працівників міліції провели спеціальний інструктаж. Присутнім наголосили на необхідності дотримуватися заходів особистої безпеки, дисципліни та законності. Зведений загін тернопільських правоохоронців, який виїхав у зону АТО, максимально забезпечили усім необхідним. Міліціонерам придбали нову форму, взуття, спецзасоби, озброєння, забезпечили продуктами, а також речами першої необхідності, які знадобляться їм у польових умовах.

Читайте також. “Країна – у небезпеці, а щоб боронити її, кожен повинен чимось поділитися”, – нардеп (Фото)

– Посильну допомогу у фінансуванні міліціонерів, які несуть службу на сході нашої держави, надали органи місцевого самоврядування, меценати, пересічні громадяни, – зазначив заступник начальника обласної міліції Олег Ляхович. – Завдяки спільним зусиллям наші працівники мають усе необхідне для того, щоб виконувати службові завдання.

Матеріально підтримати бійців, які несуть службу на сході України, вирішили і їхні колеги. Вони зібрали для них кошти. Обласна ветеранська організація теж не лишилась осторонь. Її члени передали 5 тисяч гривень на потреби співробітників міліції, які відряджені у зону АТО.

Читайте також. Нашим правоохоронцям, які нині служать у східних областях, потрібна допомога

Андрій Дудар, який очолює зведений загін тернопільських правоохоронців, один із перших зголосився поїхати на схід.

– Коли дізнався, що формують загін, не зміг залишитися байдужим, - каже Андрій Дудар. – Розумію, що буде важко, але наш обов’язок захищати громадський спокій людей і безпеку держави.

До слова, начальник УМВС України в Тернопільській області, полковник міліції Василь Облещук вже вдруге відвідав місця дислокації тернопільських правоохоронців у зоні антитерористичної операції. Він надав матеріально допомогу та підтримав бойовий дух підопічних.

– Віримо, що тернопільські міліціонери з честю та гідністю виконають свій службовий обов’язок та якнайшвидше повернуться додому живими та неушкодженими, – зазначив насамкінець  Олег Ляхович.