Західну частину Донецького аеропорту утримує український підрозділ – експерт

imagesПідсумувати нічні пригоди у районі Донецького аеропорту та населених пунктів, поблизу летовища зранку вирішив військовий експерт Констянтин Машовець. Він, зокрема, підтвердив інформацію про те, що від Спартака відійшли силовики. Напружена ситуація у районі Пісків.

Новину повідомляє «Преса України», посилаючись на повідомлення експерта Центру військово-політичних досліджень Констятнтина Машовця.

«Від Спартака наші відійшли… Рубіж Піски – Опитне утримується… Вражаюче, але і західна частина ДАП-а … теж утримується якимось українським підрозділом (поки що, не знаю… яким), включаючи метео-вишку і частину ЗПС… Термінал, так – залишений…

Сепари намагалися закріпиться на південних окраинах Пісок, поки безрезультатно. Крім цього вони намагаються зайти у фланг за двома напрямками:

1) вздовж кільцевої дороги, а так само від Спартака (від вулиці Садової через Хутір)

2) і діючи на Піски від вулиці Стратонавтів з району приблизно Панельного комбінату та “моторЫловского кладовища” через кладовище…

3) на дзвіниці Іверської церкви сепары влаштували собі “милу” вогневу точку», – повідомляє Машовець.

Детально проаналізувати інформацію та стан справ на східному фронті Констянтин Машовець пообіцяв вже до кінця дня.

Нагадаємо, ситуація у зоні проведення антитерористичної операції вкрай складна. Бої точаться по всій лінії фронту, бойовики міняють власні позиції у окремих населених пунктах. Складною ситуація залишається на 29 та 31 блокпостах, у Донецькому аеропорту та прилеглих до нього Пісках. Зараз найбільш актуальним питанням залишається визволення «кіборгів» із полону, у який група українських військовослужбовців потрапили уночі, 22 січня. У Міноборони також підтвердили інформацію про підрив перекриттів нового терміналу ДАПу, в результаті чого є загиблі і поранені українські військові: «Є загиблі серед військовослужбовців української армії і поранені».