Захарченко заявив, що затримали підозрюваних у загибелі «Мотороли»

sТак званий глава незаконної організації «ДНР» Олександр Захарченко заявив про затримання групи осіб, що підозрюються у вбивстві командира бойовиків Арсена Павлова («Мотороли»). Про це пише  novosti.dn.ua.

Він назвав затриманих «українським угрупуванням».

«Скоро МВС ДНР зробить заяву щодо ходу розслідування загибелі Павлова. Всі, хто причетний до його загибелі, затримані, не спіймана тільки одна людина », – сказав Захарченко.

У листопаді 2016 року угруповання «ДНР» оголосила про затримання шести осіб у справі про вбивство «Мотороли». У так званому міністерстві державної безпеки (МДБ) оголосили, що затримані є членами «української націоналістичної організації Misanthropic Division.

Член організації Misanthropic Division з позивним «Берлін» заперечує затримання членів групи в Донецьку, а також причетність до вбивства бойовика «Мотороли».

 

Нагадаємо, 16 жовтня 2016 року у власному будинку в результаті вибуху бомби в ліфті загинув керівник НВФ «Спарта» Арсен Павлов ( «Мотрола»). У «ДНР» заявили, що за вбивством бойовика стоїть українська диверсійна група.