Захарченко визнав, що не може впоратись із управлінням самопроголошеною “ДНР” (Відео)

Захарченко з рукою КПТак званий глава “ДНР” не може управляти самопроголошеною псевдореспублікою, а його підлеглі чинять саботаж і підставляють “главу ДНР”.

Це визнав сам Олександр Захарченко, коментуючи сепаратистським ЗМІ дефіцит бензину на окупованій “ДНР” території.

Захарченко заявив на прес-конференції, що відсутність пального – це “головотяпство” його підлеглих, яких він не контролює.

“Це безвідповідальність у роботі окремих осіб. Зараз з’ясовуємо коло людей, хто за це відповідає, і чому це сталось… Тут явний чіткий структурний прорахунок”, – прямо вказав “глава ДНР” на бездіяльність своїх підлеглих.

Читайте також: У терористичній «ДНР» катастрофічна ситуація з пальним (Фото)

Примітно, що про відсутність пального на АЗС окупованих “ДНР” міст Донбасу окупаційна влада мовчала довго і прокоментував Захарченко це лише через 10 днів від початку тотального дефіциту.

Читайте також: Так і постачання харчів можуть перекрити — у «ДНР» наростає бунт (Відео)

Звідси випливає, що “глава ДНР” про дефіцит або не знав, або закривав на це очі. А це прямо говорить про те, що Захарченко не може впоратись із управлінням самопроголошеною “ДНР”, і фактично окупованою територією Донбасу керують окремі групи людей, непідконтрольних Захарченку. Відтак очевидно, що самопроголошена “ДНР” має ознаки зовсім не держави, а озброєного бандитського угрупування.

Читайте також: На місце Захарченка готують нову людину — у «ДНР» глобальні чистки у верхніх ешелонах «влади»

Обережно, на відео – сепаратистська риторика.