Захарченко поставив ультиматум: силовикам видано бойову зброю (Відео)

 indexМіністерство внутріішніх справ України вимагає від екстремістів добровільно здати зброю та повернутися до мирного протесту. Про це у своєму зверненні сказав в.о. міністра МВС Віталій Захарченко.

Як зазначив В.Захарченко, МВС України неодноразово закликало мітингувальників припинити протиправні дії.

“Ми попереджали про кримінальну відповідальність. Ми роз’яснювали, які саме порушення закону відбуваються. Ми застерігали не йти на поводу у радикально налаштованих бойовиків.

Але, на жаль, почути нас та зробити відповідні висновки ніхто не захотів.

На вулицях гинуть не лише правоохоронці, але й мирні громадяни. Почалися погроми у Києві та західному регіоні держави. Злочинці трощать все навколо, захоплюють установи та магазини, підпалюють автомобілі, адміністративні та житлові будівлі.

Лідери “Правого сектора” підбурюють людей озброюватися та захоплювати державні установи.

МВС вимагає від екстремістів добровільно здати зброю та повернутися у рамки мирного протесту. А лідерам та представникам опозиції, які здатні тверезо оцінити ситуацію, — відмежуватися від радикалів та не підтримувати їх на далі.

Міліція — це озброєний орган виконавчої влади, і закон дозволяє застосувати силу, спецзасоби та зброю. І не знайдеться жодної демократичної країни, де поліцейська структура проявила б таку витримку та толерантність”, – сказав В.Захарченко.