Захарченко оприлюднив чисельність “армії ДНР”

Захарченко з бойовиками сміється на вулиці - зимаОчільник терористичної “ДНР” Олександр Захарченко оприлюднив “офіційні” дані про кількість бойовиків у так званій “армії” псевдореспубліки.

Ватажок терористів заявив, що його “армія” складається з понад 23-х тисяч осіб. Окрім того, є резерв – близько 60 тисяч, який готовий взятися за зброю у разі необхідності, сказав Захарченко в інтерв’ю Der Spiegel, пише «Преса України».

Говорячи про "резерв", Захарченко, вочевидь, мав на увазі 55 тисяч російських солдатів, сконцентрованих на кордоні з Україною.

Читайте також. На Донбасі воює 9 тисяч російських солдатів, ще 55 тисяч стоїть на кордоні з Україною — АТЦ

Що ж до "армії ДНР", то її чисельність Захарченко явно перевищив. За даними штабу АТО, оприлюдненими вчора, 24 квітня, за оцінками української сторони, загалом бойовиків з так званих «ЛНР» і «ДНР» налічується понад 32 тисячі. Все це незаконні збройні формування, які називають себе «армією Новоросії», тому "армія "ДНР" навряд чи може сладати левову частку, оскільки на "армію ЛНР" тоді припадає не більше 9 тисяч.

Усі ці цифри - це кількість саме бойовиків, а на Донбасі ще воює 9 тисяч російських солдатів, яких вже намагаються замаскувати під "армію ДНР".

Читайте також. Росія поставила бойовикам Донбасу ультиматум

Нагадаємо, учора ж в РНБО повідомили, що Росія поставила терористам ультиматум - постачатиме зброю і надалі лише за умови, що "гвардійські" підрозділи "армії ДНР" складатимуться наполовину з російських військових.

Читайте також. Стало відомо, який підрозділ армії Росії де саме воює на Донбасі (Список)