Захарченко “кинув” терориста “Гіві” з призначенням командиром “окремого” штурмового батальйону (Відео)

баТерористу “Гіві” так званий “глава ДНР” обіцяв окремий штурмовий батальйон, який підпорядковуватиметься тільки Захарченку, та Захарченко вчинив так, як чинить завжди, – кинув “Гіві”.

Новостворенй на базі банди “Сомалі” штурмовий батальйон під орудою “Гіві” буде лише батальйоном у складі так званої “армії ДНР”, тобто як називають його бойовики і Росія – “1-го Армійського корпусу”.

Читайте також: Банду «Сомалі» розформували — «Гіві» переходить в особисте розпорядження «глави ДНР»

Так звані командири цієї “армії” провели огляд банди і урочисто привітали її з тим, що вона стала складовою “Армійського корпусу ДНР”.

А ще тиждень тому бойовики мріяли, що невдовзі нова банда «Гіві» отримає з Росії нову техніку і військове спорядження: важкі бронежилети, засоби радіозв’язку для своїх штурмових груп і стрілецьке озброєння.

Читайте також: Бойовики всерйоз «облажались»: сліди за терористами «Гіві» замітала інша банда

Терористи подейкували, що, мовляв, готуватимуть головорізів нової «штурмової» банди «Гіві» за окремими програмами: крім посиленої уваги до фізичної підготовки, важливим елементом стане відпрацювання навичок і злагодження дій піших штурмових груп і техніки прикриття в умовах взаємодії на коротких дистанціях, а також при вуличних боях.

От така “реорганізація” і така “самостійність”.