Захарченко хоче повернути “Бєса” в “ДНР” – іде торг за участі Росії

Ігор Безлер-"Бєс"
Ігор Безлер-“Бєс”

Російський терорист Ігор Безлер, відомий за прізвиськом “Бєс”, може повернутися до командування бойовиками “ДНР”. Нині керівництво так званої республіки веде переговори щодо статусу й функцій нового-старого ватажка терористів.

Інформацію про такі дані має і українська розвідка, що підтверджують в АТЦ.

Читайте також: Безлер-Бєс дав інтерв’ю українським журналістам (Відео)

“Так, така інформація отримана. Але питання в тому – навіщо Захарченку Безлер. Адже після того, як Безлера прибрали з “ДНР”, всіх його заступників тим або іншим чином усунули, підрозділ розформували і перепідпорядкували”, – повідомили в Антитерористичному центрі.

Читайте також: Боїнг? За що російські спецслужби прибрали Безлера з Горлівки (Відео)

Джерело зазначає, що до переговорів залучена Росія. Як відомо, Москва була ініціатором виведення знакових російських військових з окупованого Донбасу.

Читайте також: Під Вуглегірськом сили АТО знищили танки «бригади Безлера» (Відео)

“Тепер же Захарченко хоче повернути Безлера для командування бойовиками. Згідно аналізу ситуації, можна припустити, що йде якийсь торг з кураторами з РФ. Тобто Захарченко хоче виторгувати собі більше повноважень цивільних, а Безлеру передати військове керівництво бойовиками. Адже Безлер користується значно більшим авторитетом серед бойовиків.

У будь-якому випадку, ситуація поки що не визначена”, – йдеться у повідомленні АТЦ.

Читайте також: У Сімферополі висадився «десант» бойовиків на чолі з терористом «Бєсом» (Фото)

Нагадаємо, буквально вчора анонімні джерела бойовиків зповідомляли, що “Бєс” сам виходив на оточення Захарченка. Однак не для того, щоб стати його правою чи лівою “рукаю”, а якраз навпаки – знайти в оточенні так званого глави “ДНР” людей, які можуть стати Безлеру союзниками в боротьбі проти Захарченка і захопленні його влади.

Читайте також: Частина бойовиків готує демарш і повалення Захарченка

Також додамо, що Ігор Безлер вважається одним із найжорстокіших терористів Донбасу – катування полонених, розстріли на замовлення і на показ. Екс-ватажок терористів Горлівки залишив окуповане місто в листопаді минулого року і пообіцяв більше не повертатися. Потім “Бєса” зустрічали в анексованому Криму.