Загальний обсяг іноземних інвестицій в економіку Тернопільщини в 2016 році склав майже $50 мільйонів

Фото - сайт ГУ ДФС у Тернопільській області
Фото – сайт ГУ ДФС у Тернопільській області

Загальний обсяг іноземних інвестицій в економіку Тернопільщини в 2016 році склав 48,5 млн дол. США. Про це в ході Міжнародного інвестиційного форуму “Тернопільщина Invest – 2017” повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області.

За словами Ігоря Комендата, до п’ятірки основних країн-інвесторів, на які припадає 72% загального обсягу прямих інвестицій, входять Федеративна Республіка Німеччина – 12,8 млн дол. США, Чеська Республіка – 7,4 млн дол. США, Бельгія – 5,9 млн дол. США, Республіка Кіпр – 3,8 млн дол. США, Естонська Республіка – 4,9 млн дол. США.

Читайте також: На Тернопіллі почав роботу Міжнародний інвестиційний форум (Фото)

На території області, згідно з інформаційними базами даних ДФС, здійснює діяльність 136 суб’єктів підприємницької діяльності з іноземними інвестиціями, на яких працює близькоо 6 тисяч працівників.

Крім цього, вагомим чинником покращення інвестиційного клімату  Тернопільщини  є і внутрішні інвестиції від малого та середнього бізнесу.

Читайте також: Надал розповів, якого результату для Тернополя чекає від Міжнародного інвестиційного форуму (Фото)

У ході цьогорічного форуму, серед інших угод, було підписано три Меморандуми про співпрацю Тернопілля з Іспансько-Українською Торговою Палатою, Українсько-Сербською Діловою Палатою, Китайською Торговою Асоціацією у торговельно-економічній, науково-технічній і культурній сферах.

ф2