Загадковий вибух на окупованому Донбасі – це був замах на “міністра”?

Так званий "міністр МВД ЛНР" Ігор Корнет
Так званий “міністр МВД ЛНР” Ігор Корнет

Російські окупанти і місцеві бойовики, як павуки в банці, продовжують ділити владу на окупованому Донбасі, хоч насправді всім там заправляє Кремль.

Так, вибух, що прогримів на окупованій «ЛНР» території 27 травня, міг бути замахом на так званого “міністра МВД ЛНР” Ігоря Корнета.

На такі повідомлення в сепаратистських пабліках звернув увагу український блогер Necro Mancer.

Про цей потужний вибух, що стався ввечері 27 травня в окупованому Луганську, жодне із “офіційних” відомств окупаційної влади “ЛНР” досі нічого не повідомило, мовчать про нього і сепаратистські ЗМІ.

Натомість у мережі повідомляють, що звук потужного вибуху в районі 3-ї міської лікарні чули мешканці всіх районів окупованого Луганська.

Джерела уточнюють, що вибух стався в окупованому “ЛНР” Луганську на вулиці Лазо біля воріт будинку, в якому живе так званий “міністр МВД ЛНР” Ігор Корнет. Внаслідок вибуху були пошкоджені ці ворота, вибухова хвиля розбила шибки у вікнах будинку.

Читайте також: На окупованому Донбасі прогримів загадковий вибух

Сепаратисти у мережі пишуть, що вибух міг бути замахом на так званого “міністра МВД ЛНР”, який повернувся на цю “посаду” після втечі восени 2017 року тодішнього “глави ЛНР” Ігоря Плотніцького до Росії.

Читайте також: Переворот в «ЛНР»: Плотницький і Корнет назвали дату, коли закінчать ділити «владу» (Відео)

“Хочемо нагадати Корнету знову “звісточку”, яку передав в 2017 році для Корнета Глава ЛНР Плотницкий І.В “, – йдеться в повідомленні сепаратистів.

Читайте також: «У нас все вийшло», — відставний «міністр МВД ЛНР» вважає, що переміг Плотницького (Відео)

Також сепаратисти впевнені, що вибух як попередження могли влаштувати свої ж бойовики, щоб застерегти Корнета: якщо він і далі продовжуватиме свою діяльність на окупованих “ЛНР” територіях, то наступний вибух буде для нього останнім.

Читайте також: Знятий Плотницьким Ігор Корнет знову «міністр МВД ЛНР»? (Відео)

ф1ф2