Заборонили визнавати Народну Раду? Тернопільські депутати створили міжфракційне об’єднання “Народна Рада”

P1310004-nМіжфракційне об’єднання “Народна Рада” створили патріотично налаштовані депутати облради після скасування Тернопільською обласною прокуратурою в суді їхнє рішення про визнання Народної Ради, створення виконавчого комітету та загонів самооборони.

Читайте також. Свободівці вимагають суду над міліціонерами, які не пускали їх у будівлю Тернопільської облради (Відео)

У підпорядкування об’єднанню перейшли виконавчий комітет і загони самооборони. До виконкому “Народної Ради” увійшли фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, “Нашої України”, УНП, позафракційні депутати, члени громадських і молодіжних організацій. Про це повідомили у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

Читайте також. Свободівці у Тернополі оголосили “губернатора” в розшук – написали звернення у міліцію

До речі, на першому засідання виконавчого комітету Народної Ради Тернопільщини розглянули такі питання: «Про ситуації на шляхах Тернопільщини та її вирішення», «Розгляд обласного бюджету на 2014 рік».

- Усі члени Виконавчого комітету Народної Ради були закріплені за галузями економічної діяльності області, - каже голова Тернопільської обласної організації ВО "Свобода", керівник Виконкому Володимир Стаюра. - Це означає, що виконавчий комітет проаналізує поданий адміністрацією бюджет-2014 і подасть свої зауваження й пропозиції під час розгляду документа на комісіях і сесії. Ми будемо перевіряти усі заплановані видатки. І ми не дозволимо, щоб хоч одна копійка пішла на підтримку зрадників України.

Читайте також. “Покайтеся за свої гріхи і за гріхи народу”, – закликає архиєпископ Василій Семенюк (Відео)

Члени Виконавчого комітету одноголосно підтримали пропозицію про те, що бюджет Тернопільської області не можна розглядати й ухвалювати без затвердження «Програми соціально-економічного розвитку Тернопільщини».

Довідково. Тернопілля – унікальна область. Ми вже живемо третій рік без ухваленої обласною радою «Програми соціально-економічного розвитку», хоча чиновники ОДА справно ці документи пишуть.