За вихідні майже 7 тис. тернополян відвідали найбільшу в області гарбузову фотозону

Атмосферна гарбузова локація стала чи не найпопулярнішим місцем для фотосесій цієї осені. Лише минулих вихідних майже 7 тис. людей відвідали фотозону. Фотографувалися як дорослі, так і діти, як витончені інстаблогери, так і любителі на згадку про осінь 2021 р. Навіть приїжджали автобусами зробити колективні світлини та організовують рекламні зйомки.

У селі Острові Великоберезовицької громади на вул. Промисловій,1 на Тернопільщині, біля офісу “Тернопільського м’ясокомбінату” родина Івана та Тетяни Чайківських облаштувала найбільшу в області гарбузову фотозону.  

Кожен охочий може щодня з 11 год. по 18 год. приїхати на локацію та отримати хороший настрій і красиві світлини. Щоб скористатись фотозоною, потрібно лише відсканувати QR-код та підписатись на сторінку @i.chaykivskyy в Instagram. 

Також до 13 жовтня триває конкурс на найбільший гарбуз в області, нагорода — 3000 грн. Умови залишаються незмінними. 

«Підпишись на Instagram сторінку @i.chaykivskyy; зроби фото з гарбузом та вкажи вагу, закинь у сторіс і познач сторінку @i.chaykivskyy в Instagram. Прокоментуй в Instagram під аналогічним дописом «найбільший гарбуз - мій» (вкажіть вагу). На час конкурсу сторінка повинна бути відкритою" - йдеться в оголошенні від організаторів. 

http://www.agroprodservice.com.ua/