За умовами контракту, Нацгвардія України отримає 12 французьких гелікоптерів, – Аваков

Фото: Національна гвардія України
Фото: Національна гвардія України

Сьогодні до аеропорту «Бориспіль» прилетіли два перші багатофункціональні французькі вертольоти Airbus Н-225 Super Puma в рамках в рамках Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України. Один отримала НГУ, інший – передано ДСНС України. 

Про це пише Фейсбук НГУ.

«Я впевнений, система авіаційної безпеки – це принципово нова якість життя для українців. Це врятовані життя, захист і допомога в будь-якій життєвій ситуації. Це сервіс і безпека для кожного із нас. Це міць і незалежність України!» – запевнив Президента України і всіх присутніх міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Читайте також: Військові продемонстрували вітчизняний надсучасний снаряд, який влучає у ціль першим пострілом

Національна гвардія за умовами контракту отримає 12 таких машин. За словами фахівців, Н225 володіє найвищими в галузі характеристиками швидкості, дальності польоту, завантаження та надійності в категорії 11-тонних дводвигунових машин. Характеристики цього гелікоптера повністю відповідають завданням, що виконує Національна гвардія.

«Ми вийшли на новий рівень міжнародної взаємодопомоги для нашої країни та Нацгвардії. Наявність таких багатофункціональних сучасних вертольотів значно підвищить спроможності НГУ, дозволить більш оперативно й ефективно виконувати поставлені завдання за призначенням», – заявив командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров.