За тиждень російські окупанти втратити на Донбасі майже 30 бойовиків і військову техніку

За перший тиждень липня українські військові на Донбасі знешкодили майже три десятки російських окупантів, а також 4 одиниці військової техніки і озброєння.

Про це з по з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє штаб ООС.

“За підтвердженими даними розвідки, втрати російсько-окупаційних військ за тиждень з 29 червня по 5 липня склали: загиблими – 13 осіб; пораненими та травмованими – 15 осіб”, – повідомив штаб ООС.

В українському командуванні додали, що за цей же час російські окупанти втратили 4 одиниці зброї і військової техніки та обладнання.

“Нашими воїнами знищено один автоматичний станковий гранатомет противника. Також ворог втратив пост радіоелектронної розвідки, окремий вузол зв’язку і автомобіль УРАЛ”, – йдеться в повідомленні штабу ООС.

Там наголосили, що Об’єднані сили продовжують непохитно виконувати бойові завдання щодо захисту територіальної цілісності України.

“Командування операції Об’єднаних сил підкреслює, що у разі загрози життю та здоров’ю наших воїнів, при спробах захоплення територій, проведенні штурмових дій чи здійсненні обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації військовослужбовці Об’єднаних сил завжди дають і будуть давати адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику з метою придушення його вогневих засобів та припинення агресивних дій”, – підкреслили в штабі ООС.