За те, що назвав окупований півострів частиною України, кримський журналіст може сісти надовго

225450

Кримському журналісту Миколі Семені за матеріли, де півострів вказується як територія України, загрожує 5 років в’язниці.

Про це телеканалу 112 Україна повідомив керівник проекту “Крим. Реалії” Володимир Притула.

“Вже після окупації Криму він співпрацював з “Радіо Свобода”, він не є працівником “Крим. Реалії”, він не є працівником “Радіо Свобода”, він співпрацював з нами”, – уточнив Притула.

Він повідомив, що представники ФСБ вилучили техніку та певні записи.

Читайте також: Росія згідна на довічні санкції, але Крим не поверне

“На скільки я розумію, його звинувачують у посяганні на територіальну цілісність РФ, йому загрожує до 5 років ув’язнення, якщо вони доведуть. Вони інкримінують йому, що він писав на “Крим. Реалії” якісь статті, де саме і йде зазіхання на територіальну цілісність Росії, де вказується, що Крим це український півострів”, – розказав Притула.

Раніше “прокурор” анексованого Криму Наталія Поклонська повідомила, що в Криму завели справу на журналіста видання “Крим. Реалії” (регіональний підрозділ української служби “Радіо Свобода”) за заклики до порушення територіальної цілісності РФ.

За її словами, цим журналістом була підготовлена і опублікована стаття, в якій наводяться висловлювання, спрямовані на порушення територіальної цілісності РФ. Ім’я журналіста вона не назвала, але відомо, що його публікація була присвячена блокаді Криму українськими активістами.