За “свободівця” Швайку внесли заставу – два пакети грошей (Фото)

30 вересня 2015 року керівник Секретаріату Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександр Мирний вніс заставу за Ігоря Швайку.
Про це повідомила прес-служба ВО «Свобода».

«Ми своїх у біді не кидаємо і внесли б заставу за кожного з хлопців, яких тримають під вартою. Але, на жаль, суди визначали їм міру запобіжного заходу без можливості її змінити. Окрім того, я вважаю, що сьогоднішнє рішення суду – це політично вмотивоване переслідування. Швайка приходив на всі допити й засідання суду. Він не переховувався, не втікав, не змінював адреси проживання, а тому жодних об’єктивних підстав для тримання свободівця під вартою не було. Тому я вбачаю в ухвалі суду виключно політичну складову», – наголосив Олександр Мирний.

Читайте також: Свободівця Швайку таки арештували, але дали можливість вийти на волю до суду за 1 млн грн

Нагадаємо, що раніше цього дня Апеляційний суд Києва на клопотання прокуратури ухвалив рішення про взяття очільника Харківської обласної організації ВО «Свобода», кандидата на посаду міського голови Харкова Ігоря Швайки під варту. Водночас судді визначили розмір застави у більш ніж 1 млн 200 тисяч грн та дали п’ять днів на її внесення.