За стандартами НАТО: стартував новий етап українсько-американських навчань Fearless Guardian-2015 (Фото)

а1На Яворівському полігоні стартував другий етап українсько-американських навчань Fearless Guardian-2015. Про це в Facebook повідомляє прес-служба Національної гвардії України.

а2а3а4

"Сьогодні на Яворівському полігоні розпочався перший день занять з військовослужбовцями Національної гвардії України, які беруть участь у II етапі українсько-американських навчань Fearless Guardian-2015. Головна мета навчань - удосконалення рівня бойової та спеціальної підготовки військовослужбовців Нацгвардії України за стандартами НАТО.

У навчаннях беруть участь військовослужбовці Східного і Північного відділень територіальної оборони", - йдеться у повідомленні НГУ.

Читайте також. Почались україно-американські військові навчання – старт давав Президент України (Відео)

Нагадаємо, 20 квітня у тут стартували українсько-американські командно-штабні навчання Fearless Guardian ("Безстрашний страж")-2015. Для цьо в Україну в квітні прибули десантники 173 бригади ВПС США.

Інструктори зі США навчають військовослужбовців України створювати сучасну лінію оборони, правильно діяти при обстрілі, виявляти позиції супротивника, грамотно надавати медичну допомогу.