За скільки українські зірки продались окупантам (Відео)

383704302
Екс-регіоналка залюбки виступає на окупованій території

З початком революції та загарбницьких дій Росії в Криму багато українських артистів відмовились від гастролей в РФ, йдеться у програмі “Секретні матеріали”.

Руслана скасовувала свою участь у всіх шоу і відмовилася від гастролей, також вчинив і “Океан Ельзи”. Фахівці впевнені, що відсутність гастролей в Росії не стане непереборною проблемою для цих артистів, адже вони затребувані й у Європі.

Але низка артистів продовжує їздити до Росії попри окупацію Криму та військові дії на Сході, і навряд чи відмовляться, оскільки тоді вони залишаться зовсім без прибутків.

“Справа в дуже-дуже міцному фінансовому фундаменті. Це не тільки гонорари, а й всілякі премії та заохочення”, – вважає продюсер Віталій Сізик.

Окрім того, фахівець впевнений, що такі артисти, як Таїсія Повалій, “Потап і Настя”, Віра Брежнєва, Йолка, не мають шансів завоювати своєю творчістю іншу аудиторію, окрім “російського бидла”.

Читайте також. Нардеп Таїсія Повалій їде вітати кримчан з Днем Росії

Нагадаємо, Таїсія Повалій виступила на святкуванні днів Росії у Криму, а Потап під час отримання російської музичної премії зняв штани і подякував росіянам за те, що запрошують.

Джерело: ТСН