За скандалом із затриманням бійців Семенченка в Грузії стоїть Саакашвілі? (Відео)

За даними журналіста Андрія Дзиндзі, знімок зроблено 3 дні тому. Фото - Фейсбук
За даними журналіста Андрія Дзиндзі, знімок зроблено 3 дні тому. Фото – Фейсбук

Шістьом затриманим у Грузії громадянам України, які були бійцями добровольчого батальйону “Донбас” під командуванням нині нардепа Семена Семенченка, грузинські правоохоронці інкримінують незаконне зберігання зброї. Сьогодні їм обиратимуть запобіжний захід.

Радник президента України Юрій Бірюков стверджує, що у вересні Семенченко зустрічався з екс-президентмо Грузії Михайлом Саакашвілі і той начебто давав Семенченку завдання забезпечити охорону конкретних осіб під час акцій протесту в Грузії, якщо там відбудуться такф акції після президентських виборів.

Нардеп Семен Семенченко таку причину перебування екс-бійців батальйону “Донбас” у Грузії спростовує і заявляє, що вони приїхали виключно на відпочинок зустрітись із побратимами, з якими раніше воювали в добробаті на Донбасі.

Читайте також: Патрони знайшли під подушкою: Семенченко надав перші дані про затриманих у Грузії громадян України (Відео)

Зброю ж, яку грузинські правоохоронці знайшли в готельному номері, де жили затримані громадяни України, екс-бійцям АТО підкинули, стверджує як Семенченко, так і адвокат затриманих громадян України.

Читайте аткож: Семенченко назвав імена затриманих у Грузії громадян України (Відео)

Всі подробиці про скандал – у сюжеті ТСН.