За що і за кого агітував Петро Порошенко у Тернополі (Відео)

P2160039-nВладі не вдалося роз’єднати опозицію та посіяти у народі зневіру у перемогу – ось це нардеп Петро Порошенко вважає найбільшим здобутком українців упродовж протестів, які почалися ще восени 2013-го і тривають досі.

Читайте також. У Тернополі кидають гранати і розбирають автомати (Відео, Фото)

Про це і багато іншого політик розповів журналістам 16 лютого під час візиту у Тернопіль. Петра Порошенка, за його словами, до нас запросили. Хоча він би приїхав уже давно. Каже, що треба піднімати дух українців та розповідати їм правду про те, що дійсно відбувається у Києві та Верховній Раді зокрема.

Читайте також. Чутки про “страшне” у приміщенні Тернопільської ОДА – брехня (Відео)

До речі, політик здійснює поїздку регіонами. Причому планує побувати не лише на Заході, а й на Сході.

- Тернопіль, я вас люблю! – виголосив він у кінці свого виступу під час віче.

Нагадаємо, сьогодні відбувалося традиційне недільне віче. Проходило воно на майдані біля пам'ятника Степанові Бандері.  Вся та територія, проїжджа частина вул. Грушевського та сходи перед "білим домом" були заповнені тернополянами. Окрім Порошенка перед громадою виступили нардепи від ВО "Свобода" Михайло Головко та Андрій Міщенко - уповноважений від фракції на Січеславщині (Дніпропетровськ). Звісно, виступали і спікери тернопільського Майдану та представники Штабу національного спротиву Тернополя.