За розтрату при підготовці до Євро-2012 екс-керівнику НСК “Олімпійський” у прокуратурі готують підозру

ф1Йдеться про розтрату 27 млн грн, зокрема, при закупівлі сидінь для стадіону.

Як повідомляє у Фейсбук прес-секретар Генпрокурора України, слідчі прокуратури уже готують підозру екс-керівнику стадіону і двом підрядникам.

“Слідством встановлено, що під час виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, службовими особами ДП «НСК «Олімпійський» придбано за значно завищеною вартістю сидіння для трибун стадіону з подальшим виведенням коштів у готівку через суб’єкти господарювання з ознаками фіктивності.
Сума встановлених збитків державному бюджету України під час закупівлі у 2011 році тільки крісел склала майже 27 млн. грн”, – йдеться в повідомленні.

“Слідчими прокуратури міста Києва спільно із співробітниками ГВ БКОЗ проведено обшуки у посадових осіб ДП «НСК «Олімпійський» та суб’єктів господарювання, задіяних у схемі розтрати грошових коштів та повідомлено про підозру у співучасті у вчиненні розтрати в особливо великих розмірах за ч. 5 ст. 191 КК України керівнику генерального підрядника – ТОВ «АК Інжинірінг» та керівнику субпідрядника – Підприємства «Спецпостач» Міжнародного благодійного фонду «БЕЗПЕКА КРАЇНИ».
Крім того, у порядку визначеному законом, підготовлено повідомлення про підозру колишньому керівнику ДП «НСК «Олімпійський» за ч. 5 ст. 191 КК України. На даний час місцезнаходження останнього встановлюється”, – зазначили в ГПУ.

До суду внесені клопотання про застосування відносно підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 13 млн грн кожному, додали у відомстві.