За роботу зі мною так і не розрахувалися: СБУ затримала пропагандиста, який працював на російських кураторів (Відео)

1Соціальні мережі чи не найкращий спосіб розповсюджувати інформацію, зокрема й таку, яка вигідна ворогові. За даними СБУ, інформаційно-психологічного вплив російські найманці, яких раніше затримували, здійснювали на мешканців України через соціальні в Одеському, Сумському та Луганському регіонах.

Тепер на Дніпропетровщині співробітники СБУ затримали інтернет-агітатора, який через російські соціальні мережі поширював антиукраїнську пропаганду.

Читайте також: Без єдиного пострілу разом з побратимами взяв російський блок пост — легендарний Граф, циган, який захищає Україну (Фото)

Як повідомили в СБУ, в ході документування розгалуженої мережі інтернет-агітаторів, яких координують з території країни-агресора, оперативники спецслужби встановили, що мешканець міста Тернівка Дніпропетровської області в одній із соціальних мереж поширював інформацію із закликами до порушення територіальної цілісності України та зміни державного кордону.

Читайте також: Передавав російським кураторам інформацію, яку ті використовували при плануванні диверсій: у Сєвєродонецьку СБУ викрила зловмисника (Фото)

Пропагандист за обіцяні гроші від російських кураторів розповсюджував з фейкових акаунтів дезінформацію про ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил та дії української влади. Як він зізнався, грошей від російських кураторів він так і не отримав.