За продаж алкоголю неповнолітнім – штраф 6800 грн і ліцензію забирають

pivuАж 67 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями анулювали протягом першого кварталу 2014 р. суб’єктам господарювання Тернопільщини.

Читайте також. На шашлик – лише у парк “Загребелля”, нагадують у мерії

Зробили це, у тому числі, й за продажу алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років. Таких ліцензій – аж п’ять, повідомив сайт ОДА. Також анулювали 80 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Зокрема, за продаж цигарок неповнолітнім – 7 ліцензій.

Крім того, призупинили 16 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкоголем і 10 – на право торгівлі в роздріб тютюновими виробами. Так, лише у березні анулювали 27 ліцензій на право торгівлі алкоголем і 26 – тютюном.

Читайте також. Для прозорості із батьківськими грошима створять благодійний фонд (Відео)

Нагадаємо, ст. 17 Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» визначено відповідальність суб’єктів господарювання, які продають алкоголь чи тютюн особам, що не досягли 18-річного віку. До таких суб’єктів застосовують фінансові санкції у вигляді штрафів у сумі 6800 гривень.

Окрім фінансової відповідальності, суб’єкта господарювання за продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім чекає анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, нагадують працівники Міндоходів.