За продаж алкоголю чи тютюну дітям – штраф у сумі 6800 гривень (Відео)

ліц6800 гривень штрафу та анулювання ліцензії загрожує підприємцям за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім.

Працівників торгівлі і розважальних закладів просять дотримуватися чинного законодавства та не продавати дітям спиртне та сигарети, повідомляє кореспондент телекомпанії TV-4.

Читайте також. Мер назвав протестувальників “колгоспом”. Ті кажуть, що оберігають власність громади (Відео, Фото)

Впродовж січня-лютого на Тернопільщині анулювали 41 ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями. У тому числі – чотири ліцензії анулювали за продаж алкоголю неповнолітнім.

- Також анульовано 54 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Зокрема, за продаж цигарок неповнолітнім анульовано 4 ліцензії. Крім цього призупинено 8 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкоголем та 6 - на право торгівлі в роздріб тютюновими виробами, - розповідає головний державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу ГУ Міндоходів в області Інеса Мендрунь.

Читайте також. Візовий режим між Україною та Росією – думки тернополян

У головному управлінні Міндоходів Тернопільщини нагадують про відповідальність за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім.

- Статтею 17 Закону "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" визначено відповідальність суб'єктів господарювання, які продають алкоголь чи тютюн особам, що не досягли 18-річного віку. До таких суб'єктів застосовують фінансові санкції у вигляді штрафів у сумі 6800 гривень, - каже Інеса Мендрунь.

Довідково. Крім штрафу в розмірі 6800 гривень, підприємцям загрожує й анулювання ліцензій.