За працевлаштування безробітного – компенсація, нагадують у службі зайнятості

indexФактичні витрати у розмірі єдиного соціального внеску компенсують тим роботодавцям, які працевлаштовують на новостворені робочі місця зареєстрованих у центрах зайнятості безробітних, що не можуть на рівних конкурувати на ринку праці.

Про це повідомив заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню та надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Наталія Косенко.

Читайте також. Найпопулярніші види підприємництва – торгівля, надання послуг, сільське господарство (Фото)

– Таку компенсацію виплачують і суб’єктам підприємництва у разі працевлаштування ними зареєстрованих безробітних на новостворені робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, – пояснила вона.

Це дало можливість з часу дії компенсаційних виплат, тобто починаючи з другої половини 2013 р., донині отримати роботу 622 особам зі статусом безробітного, а 387 роботодавцям зекономити витрати на оплату праці.

Читайте також. На “біржі” підприємцю допомагали шукати водіїв та охоронників

До речі, серед працевлаштованих – 273 людини мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

- Успішним прикладом співпраці зі службою зайнятості області в цьому питанні є ТОВ «СЕ Борднетце Україна», де з початку 2014 року з наданням компенсації забезпечили роботою 27 безробітних із соціально-вразливих категорій громадян, - додала Наталія Косенко.