За пів години вода піднялась на 2,5 метра: стихія на Одещині забрала життя чоловіка, тіло якого знайшли не одразу (Відео)

Наслідки зливи. Фото - ГУ ДСНСУ в Одеські області
Наслідки зливи. Фото – ГУ ДСНСУ в Одеські області

Дві зливи, що прокотились Одещиною 4 серпня, не тільки завдали величезних матеріальних збитків, а й забрали людське життя – 68-річний чоловік загинув у селі Малога Білгород-Дністровського району.

За повідомленням ГУ ДСНСУ в Одеській області, наслідки негоди 4 серпня в регіоні намагаються подолати досі.

Як розповіли ТСН мешканці села Малога, злива, що почалась раптово ввечері 4 серпня, швидко затопила село – вода йшла півтораметровою стіною, а за пів години піднялась до 2,5 метрів. Люди рятувались, підіймаючись на другий поверх своїх будинків і намагаючись залізти на дах.

Саме так, припускають селяни, і загинув їх односелець – вийшов у двір, щоб піднятись на дах драбиною, і його змило селевим потоком, що зніс ґрунт з навколишніх полів у село. Тіло односельця знайшли не відразу – лише наступного дня, коли вода спала. Судмедекспертиза ще встановлює причину смерті чоловіка, та селяни певні – він втопився.

Внаслідок зливи в багатьох населених пунктах Одещини втопились домашні тварини, а знак від води вище підвіконня добре помітний на будинках селян.

Всі подробиці про наслідки стихії  – у сюжеті ТСН.