За підтримки Контінентал у межах проєкту «Марафон лип» висаджено понад 8 тис. дерев (Фото)

Третій рік поспіль компанія «Контінентал» реалізує екологічну акцію «Марафон лип». У межах проєкту працівники компанії спільно із бджолярами та місцевими громадами висаджують медодайні дерева на територіях присутності Контінентал.

Цього року на Хмельниччині й Тернопільщині вкоренили понад 3 тис. саджанців лип, а за три роки існування проєкту вже висаджено майже 8,5 тис. дерев. Таким чином Контінентал не лише озеленює території громад, а й підтримує розвиток бджолярства.

— Наша компанія налагодила тісну співпрацю із бджолярами та активно підтримує розвиток бджільництва в областях, де працює. За підтримки Контінентал уже створено 13 пасічних кооперативів та першу в Україні інтерактивну карту медодайних культур. Така співпраця вигідна для обох сторін: для компанії це запилення її полів, а для бджолярів — можливість зібрати більші об’єми меду та отримати додатковий прибуток. Виграють від цього і місцеві громади, на території яких ми спільно висаджуємо дерева, — зазначила директорка департаменту комунікацій та соціальних проєктів «Контінентал Фармерз Груп» Нонна Шмідік.

Місце для висаджування дерев визначають представники органів місцевого самоврядування спільно з лісомисливськими господарствами. До акції долучаються працівники Контінентал, пасічники, школярі та небайдужі місцеві мешканці. Від початку втілення «Марафону лип» Контінентал придбав і передав громадам молоді деревця на понад 283 тис. грн.

Надія Штокало.