За підозрюваного у справі “ПВК Семенченка” Євгена Шевченка внесли 5 мільйонів застави

Євген Шевченко. Фото – ФБ

Підозрюваний у своренні створенні незаконного збройного формування “агент НАБУ” Євген шевченко 30 березня вийшов із СІЗО.

Про це сам Шевченко написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Він повідомив, що за ньог овнесли заставу у розмірі 5 мільйонів гривень.

“Від усього серця хочу подякувати тим своїм друзям, що не відвернулися у лиху годину, і всім тим небайдужим людям, які, піклуючись про мою долю, допомогли зібрати величезну суму застави у розмірі 5 млн. грн”, – написав Шевченко.

Він повідомив, що має намір скликати у четвер прес-конференцію, на якій оприлюднить докази, що справу проти нього фальсифікують.

Як зазначив Шевченко, вже 31 березня суд розглядатиме апеляцію щодо запобіжного заходу і прокуратура вимагатиме скасування застави і взяття його під варту.

"Якщо, як я сподіваюсь, лишуся на волі, то у четверг проведу прес-конференцію, на якій викладу всі факти про процес фальсифікації справи проти мене. Розповім, як це робили слідчі. Як брехав прямо під час судового засідання прокурор. І яка конкретно посадова особа знаходилася в кабінеті судді Печерського суду, коли та виносила своє рішення. Якщо ж ця система, гнила і корумпована, все ж відправить мене за ґрати без можливості застави, то прес-конференцію проведуть мої адвокати", - написав Шевченко.