За осиковий кілок у грудях Путіна музей хоче 10 тис євро моральної шкоди. Статуя образилась?

Фемен-ПутінСьогодні у Франції відбулося судове засідання у справі вбивства ляльки Путіна активісткою FEMEN в паризькому музею воскових фігур Grevin. Про це УНН повідомили у прес-службі FEMEN.

“Представники музею наполягають на компенсації в розмірі 24 000 євро з них: 10 000 за моральну шкоду, 3000 за ремонт воскової статуї, 8000 на встановлення рамки метало-шукача, яка тепер необхідна музею для безпеки після акції FEMEN, і 3000 компенсації послуг адвоката. Прокурор висунув додаткові звинувачення за “сексуальну поведінку” і додав до торбі штрафу ще 1500 євро”, – сказано у повідомленні.

“Адвокат обвинуваченої запевнила суд у тому, що напад на ляльку Путіна було публічним політичним актом і не має ніякого відношення до вандалізму і ексгібіціонізму, а наявність в експозиції музею таких фігур як Путін ганьблять Францію, як країну демократії і свободи. Остаточний вирок буде винесено 15 жовтня 2014”, – зазначили у прес-службі.

“Ні в одному музеї світу не місце воскової копії нелюда, повоєнного в численних смертях моїх співвітчизників”, – заявила обвинувачена Жданова.

Нагадаємо, 5 липня секстремістка FEMEN Яна Жданова здійснила акцію “Лялька-Пуду” і встромила осиковий кілок у груди воскової фігури диктатора.