За незаконну вирубку дерев у Гермаківському лісництві стягнуть 66 236 грн збитків

P4240010-nВимагають стягнути понад 66 тисяч гривень з державного лісгоспу, повідомили прес-служба прокуратури Тернопільської області 30 вересня.

Міжрайонна природоохоронна прокуратура перевірила дотримання вимог природоохоронного законодавства в діяльності державного підприємства “Чортківське лісове господарство”.

Читайте також. У лісовому господарстві переконують, що рубали ліс на Чортківщині – законно

Перевіркою на території Гермаківського лісництва ДП “Чортківське лісове господарство” в межах території ботанічної пам’ятки природи місцевого значення виявили незаконну рубку 20 дерев. Ботанічна пам’ятка природи місцевого значення створена за рішенням Тернопільської обласної ради від 18 березня 1994 р. Відповідно до документів, ДП “Чортківське лісове господарство” бере під охорону заповідний об’єкт площею 2,5 га і зобов’язується зберігати його та дотримуватись екологічних вимог при використанні природних ресурсів.

Охоронним зобов’язанням встановлено, що на території ботанічної пам’ятки забороняється проведення будь-яких рубок, пов’язаних з веденням лісового господарства. Вирубку дерев слід погоджувати з департаментом екології та природних ресурсів Тернопільської ОДА.

Читайте також. У міліції Тернопілля кажуть, що до виборів готові, а спостерігачі це заперечують (Фото, Відео)

У зв’язку із виявленими порушеннями  міжрайонний прокурор пред’явив позов до господарського суду Тернопільської області в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області до ДП “Чортківське лісове господарство” про стягнення 66 236 грн збитків, заподіяних державі внаслідок незаконної порубки дерев.

Софія Левицька