Береза назвав неприйнятну для України ціну миру з Росією: “Буде неможливо”

Борислав Береза. Фото з відкритих джерел

Україна ніколи не погодиться на мир із Росією на умовах країни-окупанта.

Про це народний депутат України VIII скликання і колишній постійний член делегації України в ПАРЄ Борислав Береза заявив в ефірі телеканалу “Україна 24″.

“Можна домовитись про все що завгодно без України. Але переконати суспільство в тому, що треба, наприклад, Мінські домовленості виконувати й проводити спочатку вибори, а потім віддавати нам кордон, – буде неможливо. Будь-хто, хто це намагатиметься імплементувати, завершить потужним протистоянням із суспільством і декількома сотнями тисяч людей, які пройшли війну… Мир, який ми хочемо, залежить не від нас, а від Путіна, який нам його не може запропонувати на наших умовах. Його цікавить взагалі інше”, – сказав Береза.

Колишній представник України у ПАРЄ наголосив, що мета Путіна – повний контроль над Україною. Щоб цього не допустити, Україні слід виробити свою стратегію в переговорах про відновлення територіальної цілісності країни.

"Нам треба прийняти для себе - на що ми готові піти заради миру? Це перше. По-друге, чи сприйме це суспільство? І по-третє, чи готова це пережити Україна? Тому що не кожний мир ми можемо пережити", - сказав Береза.