За кожну жертву не менше $100000: кілера для високопосадовців Міноборони України ГРУ РФ знайшло у Києві. Момент затримання (Відео)

Момент затримання українськими спецслужбами диверсантів ГРУ РФ. Фото – СБУ

Українські правоохоронці затримали організатора і виконавця диверсійної групи, яка мала ліквідувати міністра оборони та керівника воєнної розвідки України.

Про затримання групи російських диверсантів повідомила СБУ.

“У результаті багатоетапної спецоперації знешкоджено диверсійно-розвідувальну групу головного управління генштабу ЗС РФ (більш відомого як ГРУ). Зловмисники займались підготовкою до фізичної ліквідації міністра оборони та керівника Головного управління розвідки нашої держави, а також відомого українського активіста”, – заявили в СБУ.

Як ідеться в повідомленні, завдання на ліквідацію Олексія Резнікова та Кирила Буданова організатор групи отримав від Головного управління Генштабу ЗС РФ, відомого, як ГРУ. Організатор - зрадник, який з 2014 року воював на Донбасі у лавах бойовиків "ЛНР". Виконавець - киянин, який за $5000 мав скоїти "пробне" вбивство українського військового на підтвердження своєї готовності як кілера.

За вбивство українських посадовців куратори з російських спецслужб обіцяли виконавцю не менше, як по $100000. 

Організатора і виконавця майбутніх замахів українські спецслужби затримали на Волині, куди з РФ через Білорусь для зустрічі з кілером приїхав організатор-бойовик "ЛНР".

У рамках відкритого кримінального провадження триває слідство. Українські правоохоронці вже мають багато доказів планування цією диверсійною групою замовних вбивств, оскільки слідкували за фігурантами.

"Наразі обом затриманим повідомлено про підозру у державній зраді, вчинену в умовах воєнного стану та умисному вбивстві. Вирішується питання обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - заявила Служба безпеки України.

Більше подробиць і момент затримання підозрюваних - у відео СБУ.

Фрагменти переписки організатора і кілера. Фото - СБУ