За кошти інвестора обіцяють збудувати новий стадіон і два майданчики (Фото)

нарада-nЗ ініціативною групою тернополян щодо питання навколо стадіону, що на просп. Злуки, сьогодні, 10 квітня, зустрівся міський голова Сергій Надал.

Читайте також. Стадіон “Текстерно” у Тернополі поки що відвоювали – Петро Ландяк

У «зеленій кімнаті» були присутні забудовник та люди, які підняли питання про порятунок колишнього стадіону «Текстерно». Під час зустрічі усі сторони погодилися шукати компромісне рішення, щоб врегулювати дане питання, повідомляє сайт міської ради.

На зустрічі присутнім представили проект, у якому передбачили облаштування нового стадіону біля діючого - на території близько 45 соток. Забудовник погоджується на тій території збудувати повноцінний стадіон і ще два спортивних майданчики - для громади міста.

Читайте також. Будівництво на Злуки заморозять – до наступної зустрічі сторін конфлікту (Відео)

- Зведення нових будинків – це одночасно вкладання коштів у місто, заміна мереж на нові, будівництво дороги, дитячих майданчиків, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Ми маємо можливість це зробити за кошти інвестора та збудувати на даній території повноцінний стадіон, який після облаштування передадуть у комунальну власність.

Запропоноване компромісне рішення ініціативна група обговорить із мешканцями прилеглих до стадіону будинків. Усі озвучені під час зустрічі пропозиції опрацюють спеціалісти. Чергова зустріч ініціативної групи, забудовників і представників влади відбудеться у понеділок, 14 квітня.