За гру в командах “ДНР” і “ЛНР” УАФ призначила найсуворіше покарання для 26 українських футболістів (Список)

26 українських футболістів на завжди відсторонені від футболу.

Таке рішення рішення прийняв контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу, повідомляє сайт організації.

Як ідеться в повідомленні, КДК УАФ за заявою Служби безпеки України розглянув справу щодо зареєстрованих в Інформаційно-аналітичній базі УАФ громадян України, які виступали в складі збірних команд так званих “ЛНР” та “ДНР”.

Найжорсткіше покарання УАФ було вжито до 26-ти футболістів, які брали участь в іграх за команди самопроголошених на окупованому Донбасі так званих “ДНР” і “ЛНР. Цих футболістів довічно відсторонено від футболу як гравців, тренерів чи в іншій якості причетності до гри.

Список відсторонених від гри Україська асоціація футболу оприлюднила на своєму офіційному сайті. 

"За дії та поведінку, яка шкодить репутації футболу та УАФ, КДК УАФ заборонив Гарненку С. А, Федотову Є. О., Пархоменку А. О., Охмату Є. І., Томазову С. С., Махну Я. М., Лагоді А. О., Бессалову А. Л., Фролову В. В., Асьмаєву С. В., Бєлавіну М. Є., Жарому С. С., Ткачєву А. С., Рябчинському В. С., Варваніну О. О., Майбороді О. О., Коновалову Р. В., Яковленку О. В., Єрьоміну О. В., Циндрику С. О., Рудницькому І. В., Бєбєніну В. М., Дризі С. С., Наумову Є. С., Захарову М. О., Зубахіну І. О. здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну тощо), довічно", - йдеться в повідомленні УАФ.

Там зазначили, що згадані особи можуть оскаржити це рішення в Апеляційному комітеті УАФ не пізніше 10 (десяти) днів з моменту отримання тексту рішення з мотивувальною частиною.