За допомогу побитому “Беркутом” євромайданівцю звільнили лікаря “швидкої” (Відео)

лікарь-фотоГоловлікар Лікарні швидкої допомоги Олександр Ткаченко звільнив свою колегу за те, що вона поставила чесний діагноз побитому силовиками на Майдані Незалежності хлопцеві.

Лікарка столичної лікарні швидкої допомоги Валентина Григор’єва залишилася без роботи, бо визнала важко травмованим заарештованого на Банковій хлопця. Це дозволило потерпілому не “загриміти ” у СІЗО, повідомляють Еspreso.tv з посиланням на “Вікна” STB.

Головний лікар звинувачує психіатра відразу в купі порушень.

“Я просто написала діагноз і те, що він потребує церебрально-відновлювальне лікування. І все!” – каже Григор’єва, яка є відомим психіатром та спеціалізується на травмах голови.

"Я знаю наслідки важких травм голови. Вони з часом стають абсолютними ідіотами і психічно хворими", - пояснює лікарка.

"Хлопець при обстеженні двічі втрачав свідомість. Травма голови і плюс ніс поламаний. Тобто це говорить про серйозність травми голови. Так не можна було писати, напевно, що потребує лікування, а кинути його в СІЗО", - розповідає лікар Валентина Григор'єва.

Нагадаємо, на Банковій було побито 23 -річного Єгора Превіра. В залі суду хлопець весь час втрачав свідомість. Зрештою його забрала швидка.